x
You will be able to get a training certificate when you provide %75 of successful applications.
Sibel Taşhan Yurtseven
BRCGS ve FSSC Onaylı Başdenetçi/Gıda Yüksek Mühendisi
IFS Pathway Publisher

BRCGS Food(Gıda) V8 Özdeğerlendirme/İç Denetim Soru Listesi

Summary
BRCGS Food (Gıda) standardının yeni versiyonu, versiyon 9, 01.08.2022 tarihinde yayınlanıyor. Yeni revizyona geçiş için mevcut belgeli işletmelerin altı ayı olacak. 01.02.2023 itibari ile tüm işletmeler yeni versiyondan denetlenecekler. Eğer henüz belge almadıysanız ve 01.02.2023 tarihi öncesi versiyon 8 ile denetime girip, belge almaya hak kazanırsanız, yeni versiyona hazırlık için bir sene zamanınız olacak. Henüz belgeli değilseniz ve bu fırsatı kaçırmak istemiyorsanız da son 6 ayınız. Bu quickcheck (soru listesi) ile belgelendirme denetimine ne kadar hazırsınız diye kendinizi test edebilir. Eksik olduğunuz konularda görevler atayarak ve terminler vererek eksiklerinizi hızlıca kapatabilir, detay Suswise raporlamaları ile hızınıza hız katabilirsiniz. Belgeli bir firma iseniz de bu quickcheck (soru listesi) ile iç denetimlerinizi ve tedarikçi denetimlerinizi dijitalleştirmeye başlayabilirsiniz.
Existing Standards
BRCGS Food, BRC Food, BRC Food V8, BRCGS Food V8
Tags
iç denetim, öz değerlendirme, soru listesi, tedarikçi denetimi
QuickCheck Content
Relevant Standard Item NoTask TitleTask DetailsExpectation
2.1.1HACCP-Gıda Güvenliği EkibiKalite, bakım, üretim, mühendislik ve diğer operasyonlarla ilgili sorumlu kişilerden oluşan disiplinli bir gıda güvenliği ekibi oluşturuldu mu? Not-1: HACCP ekibi üretim, kalite, bakım, insan kaynakları, idari işler, satınlama gibi farklı departmanlardan oluşmalıdır. Not-2: Eğer ekipte bu yetkinliğe sahip bir uzman yok ise dışarıdan destek alınabilir fakat sahanın gıda güvenliğinin günlük yönetimi şirketin sorumluluğunda olacaktır.Doküman
2.1.1HACCP-Gıda Güvenliği EkibiGıda Güvenliği Ekip Lideri HACCP prensipleri (veya dengi) bilgisi olan ve yetkinlik, tecrübe ve eğitimlerini gösterebilmekte midir? Not-1: HACCP Eğitimi 16 saatlik bir eğitim olup, eğitiminizi tammalarken buna dikkat ediniz. Eğitmenin yetkinlik kayıtlarını da istemeyi unutmayınız. Not-2: Yasal gereklilik sebebi ile özel bir eğitim gerekli ise, bu eğitim de tanımlanmalı tamamlanmalıdırDoküman
You must purchase QuickCheck to see 22 of other questions.
Do you want a demo?
You can start a demo to see what you can do when you buy this QuickCheck.

How do QuickChecks work?

Step 1
Find the QuickCheck
QuickChecks created by experienced Suswisers are question lists that ensure the sustainability of your management system. Find the QuickCheck you need.
Step 2
Add to Cart & Buy
Put the QuickCheck you discovered in your cart and buy them with your credit or debit card with our secure payment method.
Step 3
Get started!
Suswise provides you with the necessary tools to use the QuickChecks you have purchased with your teammates.
Step 4
See what you need to do
Suswisers who are experts in their fields have written everything you need to do step by step in the QuickChecks they have prepared.
Step 5
Enter what stage you are in
For each item in QuickCheck, you can enter what status you are in, your current applications, and your non-conformances.
Step 6
Assign your teammates
You can use your QuickChecks together with your teammates. You can assign them, set deadlines, and track the status of tasks with advanced graphical reports.
Step 7
See your success rate
When you use QuickChecks, you can see your initial and current success status with graphical reports and follow your progress.
Step 8
Manage your nonconformities
QuickChecks allow you to manage your nonconformities. How many non-compliances do you have, who was assigned for them and what are the duties? All on one screen.