x

Mesafeli Satış Sözleşmesi

MADDE 1 TARAFLAR

1.1-SATICI

Ünvanı : MFLOW DİJİTAL YÖNETİM SİSTEMLERİ LİMİTED ŞİRKETİ
Adresi : İÇERENKÖY MAH. TOPÇU İBRAHİM SK. Kapı No:8 -10D Daire No:5 Tel:5327163987 ATAŞEHİR, İSTANBUL
Eposta adresi : hello@suswise.com

1.2-ALICI

Adı/Soyadı/Ünvanı :
Adresi :
Telefon :
Eposta adresi :

MADDE 2 KONU

İşbu sözleşmenin konusu, MÜŞTERİ'nin suswise.com internet sitesinden elektronik ortamda siparişini yaptığı ve Madde 3.1 de kodu, adı, adedi ve satış fiyatı belirtilen ürünün/ürünlerin satışı ve teslimi ile ilgili olarak 6502 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkındaki Kanun hükümleri gereğince tarafların hak ve yükümlülüklerinin saptanmasıdır.

MADDE 3 SÖZLEŞME KONUSU ÜRÜN, ÖDEME VE TESLİMATINA İLİŞKİN HUSUSLARIN BELİRLENMESİ

3.1-ÜRÜNLER

Mal ya da hizmetlerin temel özellikleri suswise.com adresinde yer almaktadır.

Listelenen ve sitede ilan edilen fiyatlar satış fiyatıdır. İlan edilen fiyatlar ve vaatler güncelleme yapılana ve değiştirilene kadar geçerlidir. Süreli olarak ilan edilen fiyatlar ise belirtilen süre sonuna kadar geçerlidir.

Sözleşme Konusu mal ya da hizmetin tüm vergileri satış fiyatına dahildir.

3.2-TESLİMAT ŞEKLİ VE PLANI

Teslimat Adresi :
Teslim Edilecek Kişi :
Fatura Bilgileri :

Ürünler dijital ortamda bulunduğu için MFLOW DİJİTAL YÖNETİM SİSTEMLERİ LİMİTED ŞİRKETİ tarafından, satın alım tamamlandıktan sonra kullanıcının üyelik hesabına yansıtılarak anında teslim edilecektir.

3.3 GECİKME FAİZİ

Ödeme kredi kartı ile yapılacağı için SATICI tarafından gecikme faizi uygulanmaz.

MADDE 4 GENEL HÜKÜMLER
4.1) ALICI, suswise.com internet sitesinde sözleşme konusu ürünün temel nitelikleri, satış fiyatı ve ödeme şekli ile teslimata ilişkin ön bilgileri okuyup bilgi sahibi olduğunu ve elektronik ortamda gerekli teyidi verdiğini beyan eder. ALICI; bu Ön Bilgilendirmeyi elektronik ortamda teyit etmekle, mesafeli sözleşmelerin akdinden önce, SATICI tarafından ALICI'ya verilmesi gereken adres, siparişi verilen ürünlere ait temel özellikler, ürünlerin vergiler dahil fiyatı, ödeme ve teslimat bilgilerini de doğru ve eksiksiz olarak edindiğini teyid etmiş olur.

4.2) Sözleşme konusu ürün, yasal 30 günlük süreyi aşmamak koşulu ile her bir ürün için ALICI'nın üyelik hesabına teslim edilir.

4.3) Ürünün teslimatı için işbu Ön Bilgilendirme Formunun elektronik ortamda teyid edilmesi şarttır. Herhangi bir nedenle ürün bedeli ödenmez veya banka kayıtlarında iptal edilir ise, SATICI ürünün teslimi yükümlülüğünden kurtulmuş kabul edilir.

4.3) Ürünün tesliminden sonra ALICI'ya ait kredi kartının ALICI'nın kusurundan kaynaklanmayan bir şekilde yetkisiz kişilerce haksız veya hukuka aykırı olarak kullanılması nedeni ile ilgili banka veya finans kuruluşun ürün bedelini SATICI'ya ödememesi halinde, ALICI kendisine teslim edilmiş olan ürün bedelini 3 gün içinde SATICI'ya farklı bir kredi kartı ile ödemek zorundadır.

MADDE 5 CAYMA HAKKI

ALICI; satın alım yaptıktan sonra dijital bir ürün olan doküman ve soru listelerine anında ulaşıp içeriğine ulaşabileceği için cayma ve iade hakkı bulunmamaktadır.

MADDE 6 YETKİLİ MAHKEME

İşbu sözleşmenin uygulanmasında, Sanayi ve Ticaret Bakanlığınca ilan edilen değere kadar Tüketici Hakem Heyetleri ile ALICI'nın veya SATICI'nın yerleşim yerindeki Tüketici Mahkemeleri yetkilidir. Alıcı tarafından başvurulacak merciilerdir.

Siparişin gerçekleşmesi durumunda ALICI işbu sözleşmenin tüm koşullarını kabul etmiş sayılır.

İşbu Sözleşme ticari amaçlarla yapılmıştır.

SATICI: MFLOW DİJİTAL YÖNETİM SİSTEMLERİ LİMİTED ŞİRKETİ
ALICI :
TARİH :