x

Teslimat ve İade

Kullanmakta olduğunuz web sitesi üzerinden elektronik ortamda satın alım yaptığınız takdirde, size sunulan ön bilgilendirme formunu ve mesafeli satış sözleşmesini kabul etmiş sayılırsınız.

Alıcılar, satın aldıkları ürünün satış ve teslimi ile ilgili olarak 6502 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun ve Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliği (RG:27.11.2014/29188) hükümleri ile yürürlükteki diğer yasalara tabidir.

Satın alınan her bir ürün, 30 günlük yasal süreyi aşmamak kaydı ile alıcının gösterdiği adresteki kişi ve/veya kuruluşa teslim edilir. Bu süre içinde ürün teslim edilmez ise, Alıcılar sözleşmeyi sona erdirebilir.

Satın alınan ürün, eksiksiz ve ürün detayında belirtilen niteliklere uygun teslim edilmek zorundadır.

Kredi Kartının Yetkisiz Kullanımı İle Yapılan Alışverişler

Ürün teslim edildikten sonra, alıcının ödeme yaptığı kredi kartının yetkisiz kişiler tarafından haksız olarak kullanıldığı tespit edilirse ve satılan ürün bedeli ilgili banka veya finans kuruluşu tarafından Satıcı'ya ödenmez ise, Alıcı, sözleşme konusu ürün bedelini 3 gün içerisinde SATICI’ya göndermek zorundadır.

Cayma Hakkı

ALICI; satın aldığı ürünün üyelik hesabına yansıması durumunda, ürünün detaylarına ulaşabildiği ve kullanabildiği için iade hakkına sahip değildir.

Cayma Hakkı Kullanılamayacak Ürünler

ALICI’nın isteği veya açıkça kişisel ihtiyaçları doğrultusunda hazırlanan ve geri gönderilmeye müsait olmayan dokümanlar ve soru listeleri (QuickCheck'ler) Yönetmelik gereği mümkün değildir.